top of page

HAKKIMIZDA

DRKEE-Logo-yatay.png

     DRKEE Consultancy & Danışmanlık, birçok farklı endüstride faaliyet gösteren özel ve kamu sektöründeki bireysel yada kurumsal müşterilerine eğitim, danışmanlık, finansal danışmanlık, risk danışmanlığı, gayrimenkul proje danışmanlığı, yatırım ve ilgili alanlarda hizmet sağlayan profesyonel hizmet firmalarından birisidir. 

 

     DRKEE Consultancy & Danışmanlık, uzman kadrosunun iz bırakan bir etkiyi nasıl yarattığı konusunda daha fazla bilgi almak için Facebook, Instagram, Twitter, You Tube ya da Linkedın sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyonumuz:

 

     Biz; Müşterilerimizin değişim ve gelişim süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bu ihtiyaçlara paralel projeler üreterek hizmet verdiğimiz bireyler, kurum ve kuruluşların rekabet güçlerini arttırmaya yönelik bilgimizi paylaşmak, paylaşılan bilgiyi uygulamaya dönüştürebilecek süreçler sağlamak, böylece ulusal kalkınmada önemli rol üstlenmek için varız.  
 
Vizyonumuz:

 

     Bizimle çalışan herkes, en iyileridir, özeldir ve bu yüzden de değerlidir. Çalışanlarımız kendi ve başkalarının başarılarıyla gurur duyarlar. Tüm çalışanlarımızla her türlü bilgiyi paylaşmak, paylaştığımız bilgiler strateji ve hedeflerimiz haline gelmektedir. Belirlediğimiz strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda ürettiğimiz projeler ile tüm dünyada tanınan hizmet firmaları arasında yer almaktır.

bottom of page