top of page

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

dubai-3773311_960_720.jpg
Drkee Danışmanlk

Kentsel Dönüşüm Süreç Danışmanlığı

Deprem riski taşıyan ülkemizin, 1/3’ü niteliksiz diye nitendirdiğimiz hiçbir mühendislik hizmeti almamış, kullanım ömrünü yitirmiş gayrimenkullerden oluşmaktadır. Ülkemizi oldukça yakından ilgilendiren ve gayrimenkul sektörünün lokomotifi olacak Kentsel Dönüşüm konusunda yapılacak en ufak bir hata süreci çıkmaz hale getirmektedir. Uzman kadromuz A dan Z ye Kentsel Dönüşüm Süreç danışmanlığı hizmetidir.

door-1590024_960_720.jpg
Drkee Danışmanlk

Risk Danışmanlığı

Risk Danışmanlığı tüm organizasyonların gelişimi için en önemli yönetim araçlarından biridir. Gelişimi hedefleyen tüm kamu kurumları ve özel sektör işletmelerinin riskleri bilerek stratejik planlama yaklaşımını benimsemeleri gerekmektedir.  

Risk Danışmanlığı şu sorulara çözüm üretir. 

Risk Danışmanlığımız kapsamında;  öncelikle mevcut durum analizi gerçekleştirilmektedir. Mevcut durum analizi kapsamında "Neredeyiz?” sorusuna yanıt aranmaktadır.

Analiz neticesinde elde edilen bulgular ve kurumun hedefleri doğrultusunda “Nereye gitmek istiyoruz?” sorusu irdelenerek sonuca ulaştırılır.   

money-2724241_960_720.jpg
Drkee Danışmanlk

Finansal Danışmanlık

Bireyler ve işletmeler yatırımları için karar verme aşamasında yatırımın karlılık analizini yapmayı, uygun finansman kuruluşları ile çalışmayı, yatırımdaki satın alma ve satma vb. süreçlerin ve zamanlamalarını etkin yönetimini talep etmektedir.  

 

DRKEE Consultancy & Danışmanlık olarak her türlü yatırım için en doğru finansal kaynak araştırmasının yapılması, Bölgesel/ulusal ve uluslararası benchmarking çalışmaları ile Sektör ve rakip analizi yaparak fiyatlama tahmini gibi konularda işletmelere ve bireylere destek sağlanmaktadır. 

monopoly-3691566_960_720.jpg
Drkee Danışmanlk

Gayrimenkul Satış Danışmanlığı

Geleneksel aracılık hizmetleri yerine butik anlayış ile çalışan, alıcı ve satışı müşterilerimizin ihtiyaçlarınızı daha çabuk anlayan ve her bir müşterimiz için özel ürün ve çözümler üreten bir danışmanlık hizmetimizdir.

bottom of page